Torby z nadrukiem - Dzień nauczyciela

Patent na wyraźny przekaz – torba dla nauczyciela

Chcesz wpoić swoim uczniom zachowania mające na celu ochronę środowiska? Zacznij od siebie i kup specjalną torbę na zakupy wielokrotnego użytku. Tekstylna siatka wraca do łask, mało tego, stanowi obecnie modny dodatek do codziennych stylizacji. Co ciekawe, w ofercie Werprint znajdziesz specjalne torby dla nauczycieli. Tak, to nie żart, stworzyliśmy grafiki i teksty specjalnie dla ciała pedagogicznego.

Taka siatka to doskonałe sposób na pokazanie uczniom, że jesteś eko i nie używasz plastikowych reklamówek. A zabawny tekst o twojej profesji wyraźnie wskazuje na sporą dawkę luzu i dystansu do siebie. Czy zauważą? Oczywiście, nic nie umknie ciekawskim uczniom. A ty zyskasz przydatny, modny i wyjątkowo zabawny przedmiot, który ułatwi przenoszenie rożnych rzeczy.
Patent na wyraźny przekaz – torba dla nauczyciela
Cała kadra nosi torby z nadrukami dla nauczycieli

Cała kadra nosi torby z nadrukami dla nauczycieli

Gadżety z nadrukami są obecnie coraz modniejsze. Lubimy otaczać się przedmiotami codziennego użytku, które są ciekawie i zabawnie ozdobione. To skutecznie poprawia nastrój i dodaje energii. Jednym z bardziej lubianych gadżetów są tekstylne torby z nadrukami. Ekologiczne, praktyczne i do tego zabawne. W naszej ofercie znajdziecie spory wybór wzorów, są tam także torby dla nauczycieli.

Zastanawiacie się, dlaczego stworzyliśmy właśnie taką kategorię? Bo okazało się, że o to często pytacie. To po prostu świetny pomysł na prezent, który chętnie wykorzystują uczniowie przy okazji Dnia Nauczyciela czy zakończenia roku szkolnego. Najczęściej decydują się na zakup jednakowych toreb dla całego grona pedagogicznego. Fajny tekst i dobra jakość sprawia, że cała kadra chętnie ich używa.