Kubki z nadrukiem - Dzień nauczyciela

Kubek dla nauczyciela to fajny i niebanalny prezent

Zastanówmy się, jakie prezenty zazwyczaj dostają nauczyciele? Kwiaty, bombonierki, kawa itd. Zwykle chodzi o to, żeby składka nie była zbyt duża, a panie z trójki klasowej nie musiały się za bardzo nadwyrężać wyszukiwaniem prezentów. A gdyby tak przełamać te stereotypy i zamienić nudne, podobne do siebie podarunki na coś bardziej interesującego? Werprint podsuwa wam ciekawy pomysł – kubek dla nauczyciela z nadrukiem.

Na naszej stronie znajdziecie duży wybór śmiesznych kubków o tematyce szkolnej i pedagogicznej. Kubek dla nauczyciela można ładnie zapakować i wręczyć zamiast kwiatów albo jako dodatek do większego podarunku. Jeśli dobrze dobierzecie tekst do poczucia humoru wybranego nauczyciela, możecie mieć pewność, że na najbliższą lekcję wkroczy z kawą i w zdecydowanie dobrym nastroju.
Kubek dla nauczyciela to fajny i niebanalny prezent
Śmieszne teksty na kubkach dla nauczycieli

Śmieszne teksty na kubkach dla nauczycieli

Większość z was twierdzi, że w szkole jest nudno i niezbyt fajnie. I pewnie tak jest, ale dlaczego? Usiądźcie ze swoim wychowawcą i wspólnie zastanówcie się, jakie zmiany można wprowadzić np. w waszych wzajemnych relacjach. Szczera rozmowa to podstawa, ale możecie zrobić na początek samodzielny krok. Kupcie śmieszne kubki dla nauczycieli i wręczcie je wszystkim w pokoju nauczycielskim.

Na naszej stronie znajdziecie duży wybór fajnych grafik i zabawnych tekstów związanych z nauczycielami. Możecie dopasować taki prezent do każdego pedagoga osobno albo zdecydować się na jednakowy wzór. Możecie też wymyślić swoją grafikę i przesłać nam plik. Ważne, aby tekst był śmieszny, ale nie irytujący lub złośliwy. Celem jest rozwianie nudy, ale też poprawa atmosfery w waszej szkole.