Torby z nadrukiem - dla kierowcy tira

Ktoś, kto kieruje wielką ciężarówką przeważnie uważany jest za maksymalnego twardziela i wokół tej teorii narosła cała masa mitów i stereotypów. A przecież taki szofer to człowiek jak każdy inny, który m. in. potrzebuje wielu normalnych przedmiotów użytkowych. Nie chodzi przecież na zakupy z metalowym pojemnikiem, potrzebuje zwykłej siatki. I dlatego stworzyliśmy specjalne torby kierowcy tira z grafikami.

Stylowa torba kierowcy tira

Kierowcy tira to duża grupa zawodowa, która jest już trochę jak wspólnota. Mają swoje zwyczaje, zloty, żarty branżowe itd. To także zawód, który przyciąga wielu twórców grafiki, dzięki którym można podziwiać ciekawie pomalowane ciągniki i naczepy. Ta swoista kultura graficzna tirowców ma swoje odwzorowanie również w nadrukach na odzieży oraz wielu gadżetach i przedmiotów użytkowych.

Jednym z takich przedmiotów, które chętnie ozdabiamy tego rodzaju grafikami są torby tekstylne na zakupy. Przecież każdy kierowca musi czasem kupić produkty spożywcze czy chemiczne albo zapakować parę podręcznych drobiazgów do swojej maszyny. I wtedy nie powinien używać zwykłej reklamówki foliowej, a zabrać ze sobą stylową torbę kierowcy tira z ciekawym albo zabawnym nadrukiem, związanym tematycznie z jego pracą.
Stylowa torba kierowcy tira
Fajny pomysł na prezent np. od szefa

Fajny pomysł na prezent np. od szefa

Drobny, niezobowiązujący prezent sprawdza się zawsze. Można go wręczyć na każdą okazję, ale małe podarunki warto dawać także bez okazji, po prostu z dobrego serca, dla poprawy humoru albo jako dowód wdzięczności. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy wielki wybór gadżetów z modnymi i ciekawymi nadrukami, które doskonale sprawdzają się w roli drobnych upominków.

Jednym z takich prezentów może być torba dla kierowcy tira z ciekawym nadrukiem nawiązującym do jego pracy. Wszystkie nasze wzory z tej grupy są w odpowiednim stylu, zabawne, trochę zadziorne, a niekiedy wypełnione dumą. Jeśli masz w swoim otoczeniu kierowcę wielkiej maszyny, wybierz jedną z nich i wręcz mu przed kolejną trasą. A może jesteś szefem firmy transportowej? Spraw chłopakom jednakowe torby z grafiką.