Torby z nadrukiem - Polityczne

Torba tekstylna na zakupy lub do przenoszenia dokumentów czy innych przedmiotów to ostatnio bardzo modny gadżet. To z jednej strony rzecz bardzo przydatna, a z drugiej ciekawy dodatek modowy, bo takie torby są obecnie po prostu trendy. Używając ich wspieramy środowisko naturalne, ale to nie wszystko. Dzięki temu, że wśród nich są także torby polityczne, możemy jasno wyrażać swoje poglądy na wiele spraw.

Z torbą polityczną na zakupy? Tak!

Kiedy trzeba biec na zakupy, bo lodówka świeci pustkami, nie łapiemy już za reklamówkę foliową ani nie wybiegamy z domu z pustymi rękami. Dziś większość z nas ma zawsze pod ręką odpowiednią torbę wielorazowego użytku z lnu lub bawełny. Można ją prać i używać do woli, przy okazji nie szkodząc naturze i oszczędzając pieniądze, bo torby foliowe są coraz droższe.

Jednak dzięki takiej siatce można na codziennych zakupach pokazywać otoczeniu także swój stosunek do lokalnych albo globalnych spraw społecznych, politycznych czy ekologicznych właśnie. Służą do tego torby polityczne z sugestywnymi nadrukami na różne, ważne tematy. Nawet na zakupach możesz propagować konkretne działania, wspierać jakiś ruch bądź organizację czy rozpowszechniać informacje, np. o ważnych akcjach.
Z torbą polityczną na zakupy? Tak!
Pomysł na prezent, ale z wyczuciem

Pomysł na prezent, ale z wyczuciem

Torba na zakupy, wykonana z lnu albo bawełny dobrej jakości to obecnie rzecz, którą każdy powinien mieć już w domu i to w kilku egzemplarzach. To przydatny, ale także modny przedmiot codziennego użytku, dlatego doskonale sprawdza się również jako drobny upominek na różnego rodzaju okazje. Można wręczyć zwykłą, jednokolorową torbę, ale można także postawić na torbę z ciekawą grafiką, na przykład na torbę polityczną.

Doradzamy jednak ostrożność w dobieraniu wzoru torby z tej grupy, aby nie popełnić żadnej gafy i nikogo nie urazić. Jeśli wybieracie dla bliskiej osoby taką torbę polityczną, weźcie pod uwagę wiek, płeć i poglądy adresata takiego prezentu. Przecież obdarowywanie powinno powodować jedynie radość i inne pozytywne odczucia, nie powinno być źródłem konfliktów.