Poduszki z nadrukiem - Polityczne

Kiedyś zwykły obywatel nie mógł okazywać swoich poglądów politycznych jeśli uderzały w działania władzy. Potem nastała wolność, ale poglądy można było wyrazić tylko słownie. A dzisiaj, dzięki postępowi technicznemu, możliwości są wręcz nieograniczone. Możesz wyrażać poglądy całkiem nietypowo, np. nosić koszulkę polityczną, a kanapę ozdobić poduszką polityczną z naszej oferty.

Poduszka z manifestem? A czemu nie?

W wielu kwestiach kierujemy się przyzwyczajeniem, mówi się nawet, że to druga natura człowieka. Mamy w swoich głowach utarte schematy, na przykład w zakresie wyglądu przedmiotów użytkowych. Taka poduszka, powinna być miękka i miła w dotyku. To ważne, bo będziemy do niej przytulać swoją twarz. Ale od poduszki oczekujemy także przyjemnego wyglądu.

Tradycyjna poduszka, zgodna z naszymi oczekiwaniami powinna mieć na sobie ładny wzorek albo przyjemny, jednolity kolor. A co powiesz na przewrotową koszulkę polityczną? Wyjdź ze strefy komfortu, kup sobie poduszkę zgodną z twoimi poglądami i umieść ją jako ozdobny gadżet np. na kanapie w salonie. Każdy gość zwróci na nią uwagę, a jednocześnie dowie się czegoś nowego o gospodarzu. Może się z tym nie zgadzać, ale przecież to twoja kanapa.
Poduszka z manifestem? A czemu nie?
Poduszka polityczna albo ideologiczna

Poduszka polityczna albo ideologiczna

Swoje poglądy można wygłaszać za pomocą różnych środków wyrazu i nie trzeba w tym celu biec na manifestację z wielkim transparentem. Jeśli chcesz, żeby twoje zdanie poznała rodzina i najbliższe otoczenie, wystarczy, że założysz koszulkę lub bluzę z takim manifestem albo położysz na kanapie poduszkę polityczną. Możesz być pewien, że zauważy ją każdy współlokator i gość.

W naszej ofercie znajdziesz przeróżne warianty grafik politycznych. Wiemy przecież, że lubicie wyrażać swoje zdanie zarówno na tematy związane z obecną władzą w naszym kraju, jak i te globalne. Mało tego, jeśli jesteście zaangażowani w ważne kwestie lokalne, również możecie zamówić poduszki polityczne związane z tymi sprawami. Wystarczy przesłać plik ze swoją grafiką oraz tekstem, a potem złożyć zamówienie.