Poduszki z nadrukiem - Dla programisty

Twój świat to ciągi cyfr, liter i znaków specjalnych, komputer, świat wirtualny i burza pomysłów. Twoim dziełem są nowe rozwiązania cyfrowe, programy, przydatne aplikacje itd. Doceniamy twoją kreatywność i fakt, że przyczyniasz się swoimi umiejętnościami oraz wiedzą do rozwoju i licznych ulepszeń. Dlatego chcemy zapewnić ci kolorowe sny na poduszce programisty.

Kiedy programista śpi na naszej poduszce

Każdy fachowiec, który tworzy nowe programy i wirtualne rozwiązania ślęczy godzinami przed monitorem. Ty zapewne też tak masz, ale siłą rzeczą przychodzi czas na sen. Zmęczenie organizmu to coś, na co nie masz wpływu, a porządnie wyspany mózg pracuje zdecydowanie lepiej. Połóż więc głowę na naszej poduszce dla programisty i śnij kolorowo.

Możesz oczywiście użyć zwykłej poduszki w zwykłej poszewce, tak jak większość ludzi. Miękki i wygodny jasiek spełni swoją rolę. Ale możesz też użyć stylowej poduszki z ciekawą grafiką, która nawiązującej do twojego zawodu i kłaść się do snu w fajnym otoczeniu. Mamy sporo ciekawych propozycji wzorów, które zna pewno cię zainteresują. To doskonale znane ci symbole i znaki, które być może zrozumie tylko programista.
Kiedy programista śpi na naszej poduszce
Podaruj mu poduszkę programisty

Podaruj mu poduszkę programisty

Jeżeli znasz jakiegoś zdolnego programistę i jego praca bardzo ci imponuje, okaż mu to. Możesz to po prostu powiedzieć, to zawsze miły odruch, ale możesz też podkręcić efekt i wręczyć mu wyjątkowy, fajny prezent, który wyrazi więcej niż tysiąc słów. Mamy dla ciebie interesującą propozycję, czyli nasze efektowne poduszki programisty z nadrukami nawiązującymi do jego profesji.

Uprzedzamy, że dla osób nie działających w tej branży nasze wzory w zdecydowanej większości będą niezrozumiałe. Ale zapewniamy, że programista rozgryzie taki szyfr w sekundę. Mało tego, na jego twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Możesz mieć pewność, że poduszka dla programisty wręczona jako prezent na szczególną okazję lub zupełnie bez okazji to strzał w dziesiątkę.