Bluzy z nadrukiem - Dla programisty

Zastanawiacie się pewnie czemu w naszej ofercie znalazła się taka kategoria wzorów, jak bluzy programistów. Czemu akurat oni? Podamy dwa powody. Po pierwsze to grupa zawodowa, która chętnie nosi bluzy, więc chcieliśmy zadbać o duży wybór fajnych wzorów. Po drugie, ten zawód wygenerował wiele ciekawych symboli i znaków, które fajnie wyglądają w postaci nadruku na luźnej bluzie.

Bluza programisty wyzwala moce twórcze

Można powiedzieć, że bluza to bluza. Ma za zadanie ogrzewać nasze ciało i do tego powinna mieć modny, ładny wygląd. Ale to nie do końca prawda, bo często jest tak, że wygląd części garderoby zmienia nasze zachowanie i podejście do różnych spraw. Tak jest kiedy wkładamy strój roboczy, sportowy, wieczorowy itd. Liczy się styl, krój, a nawet kolory. Liczą się także napisy i grafiki, np. klubowe albo tematyczne.

Nie inaczej jest w przypadku bluzy programisty z grafiką. Poczujesz się w niej fajnie idąc ulicą lub jadąc autobusem, bo jest efektowna, modna i stylowa. Ale kiedy w niej zasiądziesz przed monitorem komputera, żeby popracować nad nowym programem lub aplikacją, z pewnością poczujesz także inspirację, przypływ kreatywności i zwiększone moce przerobowe.
Bluza programisty wyzwala moce twórcze
Po czym poznać programistę? Po grafice na bluzie!

Po czym poznać programistę? Po grafice na bluzie!

Niepozorny, drobny chłopak albo delikatna blondynka, o których nikt nic nie wie. Jesteś jedną z takich osób? Nikt nie wie, jakie macie umiejętności, zdolności i kompetencje, a szkoda. Pokaż światu czym się zajmujesz, poczuj tą specyficzną dumę i satysfakcję ze swojego zajęcia. Wybierz jedną ze stylowych bluz dla programistów z nadrukami i ubieraj, kiedy tylko chcesz.

Noszenie takiej bluzy to dość zabawna sprawa, bo nie wszystkie grafiki są zrozumiałe dla osób niezwiązanych z tym zawodem. Oczywiście, niektóre są całkiem oczywiste albo wyposażone w sugestywny tekst, ale jest też grupa wzorów typowo branżowych. I wtedy wiadomo, że zrozumie je tylko inny programista. Takie porozumiewanie się bez słów ponad głowami innych ludzi. Ciekawe doświadczenie.