Poduszki z nadrukiem - Wieczór kawalerski

Poduszka z nadrukiem na wieczór kawalerski – prezent dla narzeczonego

Zbliża się ważna dla was obojga chwila, niebawem wstąpicie w związek małżeński. Jest sporo zamieszania, załatwiania, często bywa nerwowo, a w międzyczasie macie jeszcze swoje tradycyjne imprezy. Ty wieczór panieński, on kawalerski. Będziecie mogli trochę oderwać się od nerwowych przygotowań, więc każde z was cieszy się na samą myśl o imprezie. Ale, żeby rozgonić skuteczniej stres ukochanego, spraw mu wesoły prezent, np. poduszkę na wieczór kawalerski.

Mały drobiazg, niby nic, a na jego twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Nasze poduszki mają śmieszne nadruki z żartami na temat ślubu, kobiet i stanu małżeńskiego. Są nieco złośliwe, ale na pewno masz do tego dystans. A twój narzeczony z przyjemnością utnie sobie drzemkę na takiej wyjątkowej poduszce z nadrukiem na wieczór kawalerski.
Poduszka z nadrukiem na wieczór kawalerski – prezent dla narzeczonego
Gadżet, który przypomni miłe chwile – poduszka na wieczór kawalerki

Gadżet, który przypomni miłe chwile – poduszka na wieczór kawalerki

Zapowiada się świetna zabawa do białego rana, kolega organizuje swój wieczór kawalerski. Chłopak się postarał, macie rezerwację w fajnym klubie, będzie dobre jedzenie, drinki i dodatkowe atrakcje. Trzeba go docenić i kupić mu jakiś prezent. Butelka ulubionego trunku? Można, ale wysil się nieco mocniej, bądź oryginalny. Kup mu jedną z naszych poduszek na wieczór kawalerski.

Nie, nie chodzi o to, żeby spał na imprezie. To po prostu fajny gadżet z zabawnym nadrukiem. Wiemy, jakie żarty krążą wokół ślubu i przysłowiowego pożegnania z wolnością. Takie właśnie śmieszne grafiki i teksty znajdziecie na naszych poduszkach z nadrukami na wieczór kawalerski. Przyszły pan młody na pewno gruchnie śmiechem na widok takiego prezentu, a potem wypróbuje go chętnie w domu.