Bluzy z nadrukiem - Dzień nauczyciela

Na wycieczkę i do szkoły - bluza dla nauczyciela z nadrukiem

Jeśli masz już naszą koszulkę z nadrukiem, która zabawnie określa twój zawód i twój stosunek do niego, czas na kolejny krok. Sprawdź, co do zaproponowania ma Werprint w zakładce „bluzy dla nauczycieli”. Tu także czekają ciekawe teksty i grafiki przyciągające uwagę. To kolejna okazja na zbudowanie wizerunku nauczyciela, który uczy, wymaga, ale też ma odpowiednią ilość luzu i dystansu do życia.

Bluzę dla nauczyciela z nadrukiem możesz ubrać na szkolną wycieczkę z uczniami, ale nie tylko. Jeśli dyrekcja szkoły stawia na miłą, przyjazną atmosferę w szkole i nie oddziela grona nauczycielskiego grubą szybą od uczniów, z pewnością w takiej bluzie możesz pojawić się także w pracy. Uwierzysz lub nie, ale w takiej stylizacji bardzo zyskasz w oczach dzieciaków.
Na wycieczkę i do szkoły - bluza dla nauczyciela z nadrukiem
Bluza z nadrukiem dla nauczyciela to pomysłowy prezent

Bluza z nadrukiem dla nauczyciela to pomysłowy prezent

Zbliża się koniec roku albo Dzień Nauczyciela lub urodziny wychowawcy klasy. Ustaliliście budżet na prezent i każdy przyniósł wymaganą część składki. Ale teraz ktoś musi wymyślić, co kupicie. Zwykle to jedna z mam, która udziela się w trójce klasowej albo przewodnicząca klasy. Padło na ciebie? Spokojnie, pomożemy. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo ciekawych inspiracji, np. bluzy dla nauczycieli z nadrukami.

Jak wybrać taki prezent? Musisz znać rozmiar, ale przede wszystkim sposób bycia adresata prezentu. Głównie chodzi o poczucie humoru i sposób postrzegania swojego zawodu. To wystarczy, żeby wybrać z naszej strony odpowiedni tekst i grafikę. Możesz też opracować własny projekt i po prostu nam go przysłać. Stworzymy dla ciebie unikalną bluzę, która na pewno zrobi duże wrażenie.