Kubki z nadrukiem - Nasze podwórko

Zadziorne kubki z grafiką podwórkową

Każdy ma w domu kubki do picia herbaty bądź kawy. Często są to jednak skorupy bez wyrazu, kupione przypadkowo lub dołączone do promocji produktu w sklepie. A przecież kubek może mieć pazura i może wyrażać twoją osobowość. Może to właśnie nasze kubki podwórkowe są odpowiednie? Sprawdź, jakie zadziorne grafiki czekają na naszej stronie.

Kubki w tej kategorii są ozdobione grafikami z serii Pada, które cieszą się dużą popularnością, nie tylko wśród młodzieży. Ten rodzaj humoru odpowiada każdemu, kto choć trochę czuje się młody duchem, bo nasze nadruki podwórkowe są ponadczasowe. Znajome postaci i kultowe teksty oraz skróty myślowe są zabawne, ale też zadziorne. Można np. wybrać kubek z nadrukiem podwórkowym z zaczepnym tekstem, który sprawdzi się w pracy.
Zadziorne kubki z grafiką podwórkową
Szukasz prezentu dla nastolatka? Wybierz kubek z nadrukiem podwórkowym!

Szukasz prezentu dla nastolatka? Wybierz kubek z nadrukiem podwórkowym!

Prezent dla nastolatka na urodziny musi być efektowny. Niezależnie od tego, czy wręcza go rodzic, ciocia czy kolega z klasy, musi robić wrażenie, a przede wszystkim wpisywać się w obowiązującą modę. I takie właśnie są nasze kubki z nadrukami podwórkowymi. Grafika Pada jest śmieszna, zadziorna i modna. W sam raz na prezent dla nastolatka, który lubi gadżety z charakterem.

Podarunek w postaci kubka podwórkowego pasuje na każdą okazję. Można go wręczyć na urodziny, Dzień Dziecka, na gwiazdkę albo zwyczajnie bez okazji, np. za podciągnięcie ocen z matematyki. Oczywiście, wybierając taki wariant graficzny dla nastolatka należy zastanowić się nad kontekstem. Nie ma u nas tekstów wulgarnych, ale w tej kategorii zdarzają się takie nie całkiem grzeczne.