Kubki z nadrukiem - Miłośnicy kotów

Jedni z nas lubią psy, inni zdecydowanie wolą koty. Czasami zdarzają się domy, gdzie można znaleźć jedne i drugie czworonogi, ale to zdecydowana mniejszość. Obie te grupy uhonorowaliśmy specjalną ofertą kubków dla miłośników kotów z nadrukami. W kategorii kocich grafik znajdziecie mnóstwo ciekawych, rozczulających i zabawnych grafik. Z pazurem i czasami zadziorne, bo przecież koty to znani indywidualiści.

Kubki dla miłośników kotów – trendy grafiki

Co jakiś czas w naszej przestrzeni pojawiają się kolejne trendy wzory, które są stosowane są na odzieży, na dekoracjach do wnętrz oraz na wszelkiego rodzaju gadżetach. A to hipsterskie wąsy, a to symbole super bohaterów itd. Od niedawna takim modnym znakiem graficznych, na którym bazują projektanci przedmiotów użytkowych jest kot, pojedynczo albo w postaci powtarzalnego wzoru.

Pokazywany w różnych odsłonach i stylach, stał się obok różowego pelikana kultowym symbolem. Dlatego nasza kategoria kubków miłośników kotów z takimi nadrukami stała się ostatnio bardzo popularna. Podejrzewamy, że odwiedzają ją nie tylko posiadacze tych czworonogów, ale osoby, które bacznie śledzą trendy w modzie. Posiadanie takiego kubka jest bardzo na czasie, więc zapraszamy wszystkich do przejrzenia oferty.
Kubki dla miłośników kotów – trendy grafiki
Pomysł na prezent – kubek z kocią grafiką

Pomysł na prezent – kubek z kocią grafiką

Masz w swoim otoczeniu kogoś, kto kocha koty, a akurat zbliża się jakaś okazja i nie masz pomysłu na prezent? Mamy dla ciebie odpowiednią ofertę, czyli kubki miłośników kotów. Sprawdzają się w przypadku każdej okazji, niezależnie od relacji, jaka was łączy oraz wieku adresata prezentu. Grafiki są zabawne i intrygujące, jak same kociaki, skutecznie rozczulają i rozśmieszają.

Przejrzyj naszą propozycję, a z pewnością coś wybierzesz. Jeśli nie, możesz również przesłać wybraną fotografię znajomego kota i zamówić taki autorski, niepowtarzalny kubek. Zrób ukradkiem dobrą fotkę pupila i załącz podczas zamawiania kubka. Pamiętaj, żeby zdjęcie było dobrej jakości. Gwarantujemy, że reakcja będzie pełna emocji, a prezent stanie się ulubionym gadżetem na długie wieczory przy herbacie.