Koszulki z nadrukiem – urodziny – Damskie

Dziewczyny lubią prezenty, niezależnie od tego, w jakim są wieku lub co robią w życiu. Jeśli więc twoja druga połowa lub inna bliska ci kobieta ma niebawem urodziny, musisz wymyślić jakich podarunek. W całym ogromie towarów, który oferują sklepy można się pogubić, dlatego Werprint ułatwia tą niełatwą misję i proponuje modne i urocze koszulki z kobiecymi nadrukami.

Polecane wzory - Koszulki - Urodzinowe

59PLN
Najfajniejsze babeczki - Koszulka z nadrukiem - Urodzinowe - Damska
Najfajniejsze babeczki - Koszulka z nadrukiem - Urodzinowe - Damska
 • Najfajniejsze babeczki bluza damska
 • Najfajniejsze babeczki kubek
 • Najfajniejsze babeczki torba
 • Najfajniejsze babeczki poduszka

Najfajniejsze babeczki

Nie od dziś wiadomo, że najfajniejsze babeczki rodzą się przez cały rok - są jak nieoszlifowane d...
59PLN
Bądź lekka jak balonik... - Koszulka z nadrukiem - Urodzinowe - Damska
Bądź lekka jak balonik... - Koszulka z nadrukiem - Urodzinowe - Damska
 • Badz lekka jak balonik bluza damska
 • Badz lekka jak balonik kubek
 • Badz lekka jak balonik torba
 • Badz lekka jak balonik poduszka

Bądź lekka jak balonik...

Kiedy martwisz się dodatkowymi kilogramami, kiedy sen z powiek zmywa Ci fakt, że zjadłaś o jeden ...
59PLN
Dla Ciebie jedynej, sto lat! - Koszulka z nadrukiem - Urodzinowe - Damska
Dla Ciebie jedynej, sto lat! - Koszulka z nadrukiem - Urodzinowe - Damska
 • Dla ciebie jedynej sto lat bluza damska
 • Dla ciebie jedynej sto lat kubek
 • Dla ciebie jedynej sto lat torba
 • Dla ciebie jedynej sto lat poduszka

Dla Ciebie jedynej, sto lat!

Babciu, tym jest moim aniołem stróżem, zawsze o mnie zadbasz, gdy trzeba. Doskonała koszulka z na...

Zabłyśnij na swoich urodzinach – śmieszna grafika

Wybija godzina 18 i w twoich drzwiach pojawiają się pierwsi urodzinowi goście. Patrzą na ciebie i wybuchają śmiechem, a potem przez cały wieczór chwalą twój pomysł na urodzinową stylizację. Dzięki takiemu powitaniu wszyscy od progu mają doskonały humor, a impreza udaje się w 100%. Pewnie zastanawiasz się, co takiego miałaś na sobie? Koszulkę od firmy Werprint ze śmieszną grafiką. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór takich rozweselających, modnych t-schirt’ów. Śmieszne grafiki, błyskotliwe teksty, nadruki typowo urodzinowe i na każdy inny temat. Wybór na tyle duży, że na pewno wybierzesz coś dla odpowiedniego. Gwarantujemy, że takiej koszulce od Werprint zabłyśniesz na swoich urodzinach i wywołasz uśmiech na twarzach swoich gości.
Zabłyśnij na swoich urodzinach – śmieszna grafika
Niebanalny prezent – urodzinowa koszulka dla babci

Niebanalny prezent – urodzinowa koszulka dla babci

Na urodziny do babci idziemy zwykle z jakimś poważnym prezentem. Kupujemy coś praktycznego albo piękny bibelot, na który babcia nigdy nie wydałaby pieniędzy z emerytury. Do tego kwiaty lub bomboniera z wyższej półki, a wszystko ze smakiem i stylem, w babcię należy traktować z szacunkiem. Ale niejedna babcia, chociaż czas zrobił swoje, ma w sobie jeszcze tą młodą dziewczynę sprzed lat. Może warto i dla niej kupić jakiś prezent? Na przykład koszulkę z ciekawym nadrukiem od firmy Werprint. Grafika może nawiązywać do jakiegoś hobby lub ulubionej muzyki albo po prostu być zabawna. Na naszej stronie znajdziecie koszulki ze śmiesznymi napisami i rysunkami. Z pewnością wybierzecie coś, co zachwyci babcię i będzie świetnym dodatkiem do prezentu urodzinowego.

Nastolatka w urodzinowej koszulce

Zbliża się twoja urodzinowa impreza. Kończysz swoje „naście” lat i planujesz niezapomniany melanż z tej okazji. Musi być wystrzałowo, w końcu przyjdą wszyscy twoi znajomi, którzy potem będą komentować każdy szczegół. I nawet jeśli to tylko „domówka” to musisz zadbać o dobre jedzenie, muzykę i oczywiście jakieś atrakcje. Tak, żeby dużo się działo. Ale oprócz tego wszystkiego, musisz też bosko wyglądać, przecież będziesz gwiazdą tego wydarzenia. Poszukaj na stronie firmy Werprint koszulki urodzinowej z nadrukiem. To doskonały wybór na domową imprezę. Będziesz się w niej czuć swobodnie, a jednocześnie efektownie i modnie. U nas znajdziesz grafiki urodzinowe ze śmiesznymi tekstami i rysunkami, więc dodatkowo wszystkich rozbawisz już przy powitaniu.
Nastolatka w urodzinowej koszulce
Koszulka urodzinowa dla ukochanej

Koszulka urodzinowa dla ukochanej

Niebawem jej urodziny i szukasz ciekawego prezentu z tej okazji? Wiadomo, o co chodzi. Musi być element zaskoczenia i wielkie „wow”. Często nie jest ważny budżet, jaki na to przeznaczysz, ważniejsze, aby kupować prezenty z sercem. Zwłaszcza dla swojej wybranki. Na stronie Werprint znajdziesz kilka inspiracji, m. in. koszulki z przeróżnymi nadrukami. Możesz wybrać modny deseń, motyw roślinny lub zwierzęcy albo jakąś grafikę z pazurem. W końcu sam wiesz najlepiej, co ona lubi. Jeśli jej wiek to temat wrażliwy, musisz omijać zabawne koszulki urodzinowe z liczbami, ale możesz wybrać inny śmieszny rysunek czy napis. Możesz też zdecydować się na miłosne wyznanie. Gwarantujemy, że na urodzinowej koszulce od Werprint taki przekaz działa skuteczniej.