Koszulki z nadrukiem – Szkoła – Damskie

Wtłaczanie wiedzy do głowy to długi i męczący okres. I trzeba przyznać, że w szkole i na uczelni spędzamy ogromną część swojego życia. Trudno więc, żeby do edukacji mieć stosunek całkowicie neutralny. Dla większość to cel wielu kpin i żartów, ale z pewnością to nauka jest ważna. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby dać upust swojej edukacyjnej frustracji i ubrać koszulkę z zabawnym tekstem na temat szkoły od Werprint.

Szkoła w krzywym zwierciadle – śmieszne teksty na koszulkach

Swoją opinię na temat szkoły i nauki możesz wyrażać na różne sposoby. Oczywiście najpowszechniejsza jest metoda werbalna, jej używamy w sposób naturalny i codzienny. Ale są przypadki, kiedy szukamy innego środka ekspresji, bo zwykła rozmowa to za mało. Chcemy, żeby szersze grono poznało naszą osobistą opinię o szkole i żebyśmy się razem pośmiali. Jeśli masz w sobie taką chęć, nie czekaj i wyraź to. Wejdź na stronę Werprint, a przekonasz się, że wystarczy jedna z naszych koszulek ze śmiesznymi grafikami i tekstami na temat szkoły, a całe otoczenie pozna twoje zdanie. A ty sama, będziesz miała satysfakcję, że odważyłaś się na taki prześmiewczy manifest. Zauważysz też, że ludzie uśmiechają się do ciebie częściej niż zwykle. Może myślą tak samo?
Szkoła w krzywym zwierciadle – śmieszne teksty na koszulkach
Prezent dla koleżanki-zabawna szkolna koszulka

Prezent dla koleżanki-zabawna szkolna koszulka

Niebawem urodziny twojej koleżanki ze szkoły, więc pora wymyślić jakiś odjazdowy prezent dla niej. Musi zrobić wrażenie, bo wszyscy potem komentują wzajemnie swoje pomysły. A poza tym chciałabyś, żeby koleżanka miała z niego po prostu frajdę. W końcu prezenty są właśnie od tego. A więc do dzieła, podpowiadamy, gdzie należy szukać ciekawego prezentu. Na stronie Werprint znajdziesz spory wybór koszulek z nadrukami. Wzory są przeróżne, ale jedna kategoria powinna cię szczególnie zainteresować. To grafiki szkolne, śmieszne i trochę złośliwe. Tematyka, która interesuje wszystkich uczniów oraz studentów, którzy męczą się na zajęciach i mozolnie poszerzają swoje myślowe horyzonty. Prezent, który jest praktyczny, ale też zabawny i z przesłaniem czyli ideał.

Pokaż na koszulce swój dystans do nauki

Chodzisz do szkoły, bo nie masz wyjścia. Nie ma innego sposobu, żeby potem coś osiągnąć w życiu. Wciąż jednak męczy cię myśl, że w tym czasie mogłabyś robić wiele rzeczy, zdecydowanie ciekawszych niż nauka. Nie ma co się zadręczać, zdążysz jeszcze to nadrobić. A teraz, zamiast zamęczać się negatywnym podejściem do nauki, spróbuj złapać do niej dystans. Pomoże ci w tym Werprint. Na naszej stronie odnajdziesz ciekawą propozycję, koszulki z zabawnymi grafikami i tekstami na temat szkoły. Wybierz wzór, który pokrywa się z twoim poczuciem humoru, a potem z dumą zaprezentuj ją światu. Od razu poczujesz dystans do szkoły. Z naszej strony mała rada, zastanów się dobrze czy na pewno wybrana koszulka nadaje się na zajęcia czy lepiej jej tam nie nosić.
Pokaż na koszulce swój dystans do nauki
Zadziorna babka i jej koszulka ze szkolną grafiką

Zadziorna babka i jej koszulka ze szkolną grafiką

Szkoła na wesoło, potraktowana z przekąsem i odrobinę złośliwie to doskonały temat na modną, stylową koszulkę z nadrukiem. Nasza edukacja, wraz z jej wadami, jest często obiektem niewybrednych żartów i to nie tylko ze strony nastolatków. Bywa, że i studentki, a nawet dziewczyny, które zakończyły edukację, mają w tej sprawie dość radykalne zdanie. Jeśli jesteś taką zadziorną babką z pazurem, która chce zamanifestować swoje zdanie albo przynajmniej rzucić ciekawym żartem na temat nauki i szkoły, powinnaś zaopatrzyć się w taką właśnie koszulkę z odpowiednim nadrukiem. W ofercie firmy Werprint na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, bo nasze szkolne grafiki i teksty trafiają inteligentnie w punkt. A dodatkowo, wygląda się w nich świetnie i stylowo.